Program

Program studiów podyplomowych ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance oferowany przez Szkołę Biznesu PW umożliwia zdobycie kompleksowej i praktycznej wiedzy z zakresu rachunkowości i finansów. Przedmioty akredytowane F5-F9 prowadzone w Szkole Biznesu PW są zgodne z oficjalnym programem sylabusów ACCA. Poziom nauczania gwarantuje odpowiedni nacisk na ćwiczenie praktycznych kompetencji niezbędnych w pracy finansisty. Oznacza to, że słuchacze zaliczający akredytowane przedmioty w ramach zajęć na uczelni zyskują dodatkowo zwolnienia z części egzaminów ACCA (wszystkie zwolnienia z poziomu Applied Knowledge oraz Applied Skills, F1 – F9), co znacznie przyśpiesza ich drogę do członkostwa w ACCA, oszczędzając przy tym również pieniądze (nawet do kilkuset funtów!).

Zachęcamy również do kontynuacji edukacji w zakresie przygotowań do egzaminów ACCA na naszych studiach podyplomowych Strategic Finance & Accounting preparing for ACCA Professional Level Exams.

Program studiów ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance:

Sesja networkingowa

Moduł PM: Performance Management (F5)

Moduł TX: Taxation (F6)

>Specimen Exam (PDF)

Moduł FR: Financial Reporting  (F7)

>Specimen Exam (PDF)

Moduł AA: Audit & Assurance (F8)

>Specimen Exam (PDF)

Moduł FM: Financial Management  (F9)

>Specimen Exam (PDF)

Rozpoczynając studia, uczestnicy zostają również zwolnieni z egzaminów F1-F4 w standardzie ACCA:

Moduł BT: Business & Technology (F1)

>Specimen Exam [PDF]

Moduł MA: Management Accounting  (F2)

>Specimen Exam [PDF]

Moduł FA: Financial Accounting  (F3)

>Specimen Exam [PDF]

Moduł LW: Corporate & Business Law  (F4)

Sposób realizacji programu

Studenci otrzymują w cenie czesnego materiały pomocnicze oraz podręczniki akredytowane przez ACCA w języku angielskim, którymi będą mogli się posiłkować we własnym tempie i wolnym czasie, a także ćwiczenia i praktyczne studia przypadków do rozwiązania w domu. Uważamy, że to ważny element samodzielnej pracy i konieczny dla tych, którym zależy na zdobyciu dyplomu. Jednak najbardziej intensywna nauka odbywać się będzie w Szkole Biznesu pod kierunkiem naszych doświadczonych instruktorów. Każdy moduł obejmuje określoną liczbę tematów programu szkolenia. Po każdym weekendzie przeprowadzone zostaną testy (każdy z nich to 15% oceny końcowej). Po zdobyciu podstawowej wiedzy, odbędzie się 3h egzamin końcowy (55% oceny końcowej). Minimum, by zaliczyć egzamin to 50%. W razie potrzeby, w krótkim czasie zostanie przeprowadzony egzamin powtórny. Koncentrujemy się na jednym module, zanim przejdziemy do następnego.

In Poland: Joining the Global Economy One Accountant at a Time

Rekrutacja na 8. edycję programu została zakończona!

Zapisz się na >>>listę oczekujących<<<

Język wykładowy: polski/angielski