Akademia Psychologii Przywództwa

„Jesteś kimś? Pomóż innym stawać się sobą,
pomóż im odkryć, kim mogą być…”

Jacek Santorski

"Program, który przygotowaliśmy jest bardzo wymagający zarówno dla uczestników jak i prowadzących. Będzie jedynym tego rodzaju projektem, zdaje sobie sprawę, że „elitarnym“, a na pewno kameralnym. Traktuję ten projekt bardzo osobiście i liczę na Wasze zaangażowanie. Zapraszam!"

Aplikuj teraz

Zadaj pytanie

Zamów broszurę

Studium AUTORYTETY - Akademia Psychologii Przywództwa

Program przeznaczony jest dla Absolwentów Akademii Psychologii Przywództwa.

Studium Autorytety przygotowuje do świadomego i umiejętnego korzystania z relacji autorytetu wynikającej z pozycji, wiedzy, doświadczenia do wspierania innych osób w rozwoju i realizacji ich celów życiowych i zawodowych. Program studium jest pogłębieniem i poszerzeniem wiedzy i umiejętności zdobytych podczas APP. Podczas 7 dwudniowych warsztatów grupowych z elementami wykładowymi słuchacze przechodzą intensywny trening osobisty połączony z treningiem umiejętności relacyjno-komunikacyjnych. Warsztatowy charakter zajęć pozwala na bieżąco reagować na indywidualne potrzeby rozwojowe uczestników.

Profil kandydata

Studium Autorytety stanowi naturalną kontynuację APP i przeznaczona jest dla tych absolwentów, którzy mając
już pozycję, dokonania, doświadczenie życiowe i zawodowe stają się (czy tego chcą czy nie) naturalnymi
autorytetami i korzystając z tej szczególnej pozycji chcą świadomie i umiejętnie wspierać inne osoby w realizacji
celów i rozwoju.

Biorąc udział w Studium Autorytety:

• Pogłębisz swoją wiedzę z zakresu praktycznej psychologii potrzebnej do pogłębionego rozumienia ludzi z którymi pracujesz.
  • Poznasz różne podejścia do komunikacji i budowania relacji co ułatwi Tobie znalezienie własnej ścieżki.
  • Rozwiniesz umiejętności prowadzenia rozmowy, dostrojenia, dopasowania, rezonansu.
  • Lepiej zrozumiesz nieświadome procesy kierujące Tobą i innymi ludźmi, co pozwoli na budowanie bardziej otwartych, prawdziwych i pomocnych relacji.
  • Poznasz szanse i pułapki bycia w roli/relacji autorytetu i sposoby jak sobie z nimi radzić.
  • Zbierzesz doświadczenia pozwalające ci dojrzewać i wzrastać osobiście co umożliwi budowanie relacji ze współpracownikami w inny niż dotychczas sposób.
  • Spotkasz ciekawych ludzi, z którymi możesz wymienić się doświadczeniami i pogłębić swoją wrażliwość w kontakcie z ludźmi.
  • Podczas śniadań rozpoczynających każdy zjazd będziesz mógł spotkać się i porozmawiać z gośćmi Studium
  • Autorytety – osobami o znaczącym dorobku zawodowym i osobistym, będziesz mógł, dowiedzieć się od nich jak stali się autorytetem dla innych i jak radzą sobie z tą rolą

APP

Studium Autorytety

• Uczysz się jak być Kimś w relacji zarządzania innymi.
  • Odkrywasz Siebie, aby stawać się Kimś.
  • Uczysz się, co robić aby ludzie wspierali cię w realizacji Twoich celów zawodowych.
  • Uczysz się dobrego, skutecznego wzorca komunikacji.
  • Uczysz się, jak zarządzać relacjami z pracownikami/osobami dla zwiększenia efektywności w relacji zależności biznesowej.
  • Uczysz się jak w pełni wykorzystać to co daje ci hierarchia/stanowisko/pozycja nie gubiąc przy tym ludzkiej twarzy

• Uczysz się jak pomagać innym stawać się Kimś.
  • Pomagasz innym by stawali się Kimś pozostając sobą.
  • Uczysz się wspierać innych w realizacji Ich celów zawodowych i osobistych.
  • Poznajesz zróżnicowane podejścia i modele komunikacyjne, co pozwala na lepsze indywidualne dopasowanie sposobu budowania relacji.
  • Uczysz się, jak prowadzić Indywidualne spotkania/rozmowy nastawione na rozwój drugiej osoby.
  • Uczysz się jak korzystać z siebie, ze swoich doświadczeń i własnej dojrzałości aby wspierać rozwój innych osób.

Terminarz i organizacja studium

Studium obejmuje 7 sesji w układzie czwartek-piątek (ok 130 godzin dydaktycznych), średnio raz w miesiącu. Każda sesja rozpoczyna się wspólnym śniadaniem (czwartek) i kończy „kawą”. Ilość miejsc w studium – ok 20.

Czwartki: 9.00-17.30
Piątki: 9.00-16.30

Pre-autorytety wstępnie 14.09.2018
(warsztat wprowadzający dla osób niezdecydowanych ale zainteresowanych udziałem oraz wszystkich już
zdecydowanych na uczestnictwo w Studium)

1 moduł                              25-26 października 2018                               AUTORYTETY - WPROWADZENIE

2 moduł                              22-23 listopada  2018                                      CZYM JEST AUTORYTET?

3 moduł                              13-14 grudnia 2018                                           UMIEJĘTNOŚCI KOMUNIKACYJNE cz. 1

4 moduł                              10-11 stycznia 2019                                          UMIEJĘTNOŚCI KOMUNIKACYJNE cz. 2

5 moduł                              28 lutego- 1 marca 2019                                EMPATIA/REZONANS/DIALOG

6 moduł                              11-12 kwietnia 2019                                        OBSERWACJA I INTERWENCJA

7 moduł                              9-10 maja 2019                                                   TOWARZYSZĄC ZMIANIE

Warunki uczestnictwa i zaliczenia:

Ze względu na warsztatowy charakter zajęć uwzgledniający dynamikę pracy grupy do zaliczenia
programu potrzebny jest pełen udział w przynajmniej 6 na 7 zjazdów.

Wykładowcy i Trenrzy:

Studium „Autorytety” zostało zaprojektowane autorsko przez najbardziej doświadczonych trenerów Akademii
Psychologii Przywództwa (dr Martynę Goryniak, Tomasza Jamroziaka i Marka Matkowskiego), pod superwizją
Jacka Santorskiego. Trenerzy będą towarzyszyć Słuchaczom przez cały czas trwania studium. Program
realizowany będzie przy udziale zapraszanych do współpracy gości, uznanych autorytetów w swoich dziedzinach.

Koszt udziału w Studium:

21 500 PLN netto (słownie: dwadzieścia jeden tysięcy pięćset PLN) + 23% VAT. 26 445 PLN brutto.

e-mail: studium@values.pl

Wszelkich informacji udziela Jarosław Szulski +48 662 18 12 54 / j.szulski@values.pl