Logowanie dla studentów

Budynek Szkoły Biznesu PW

Szkoła Biznesu PW

ul. Koszykowa 79
02-008 Warszawa

Zobacz na mapie

Kontakt

Biuro Obsługi Programów i Rekrutacji

tel. 22 234 70 89
fax: 22 234 70 16
mba.rekrutacja@biznes.edu.pl

 


Godziny otwarcia

Poniedziałek tylko po uprzednim umówieniu
Wtorek 10:00 - 16:00
Środa 10:00 - 16:00
Czwartek 10:00 - 16:00
Piątek 10:00 - 16:00

 


Nasz adres

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej
ul. Koszykowa 79
02-008 Warszawa


Biuro Obsługi Programów


 

Executive MBA 2015-17

Konrad Sobotka
tel. 22 234 70 15
konrad.sobotka@biznes.edu.pl


 


 

Executive MBA 2014-16

Dorota Świątek
tel. 22 234 70 89
dorota.swiatek@biznes.edu.pl

Marta Brodalka
marta.brodalka@biznes.edu.pl


Akademia Psychologii Przywództwa

Katarzyna Zych
tel. 22 234 70 33
katarzyna.zych@biznes.edu.pl

Studium Farmakoekonomiki,
HTA, Marketingu i Prawa Farmaceutycznego

Klara Jabłońska
tel. 22 234 70 85
klara.jablonska@biznes.edu.pl


FBA - Skuteczny Lider Firmy

Agnieszka Niczewska
tel. 22 234 70 89
agnieszka.niczewska@biznes.edu.pl

 

Interdyscyplinarne Studia Menedżerów Farmacji

Klara Jabłońska
tel. 22 234 70 85
klara.jablonska@biznes.edu.pl


General MBA PZU 

Katarzyna Zych
tel. 22 234 70 33
gmba.pzu@biznes.edu.pl 

Total Design Management 

Katarzyna Zych
tel. 22 234 70 33
katarzyna.zych@biznes.edu.pl


Dyrekcja i zespół Szkoły



Dyrektor

prof. Olaf Żylicz
tel.: 22 234 70 82
olaf.zylicz@biznes.edu.pl

 



Zastępca Dyrektora

Michał Kucharski
tel.: 22 234 70 13
michal.kucharski@biznes.edu.pl


Sekretariat dyrekcji

Agnieszka Felczak
tel.: 22 625 49 53, 22 628 26 34, 22 234 70 64
fax: 22 628 42 03
office@biznes.edu.pl

 

Kierownik studiów podyplomowych
Executive MBA

prof. dr hab. Sylwia Sysko-Romańczuk
sylwia.sysko.romanczuk@biznes.edu.pl

 

Kierownik Studium Farmakoekonomiki, HTA, Marketingu i Prawa Farmaceutycznego

prof. dr hab. Tomasz Hermanowski
tomasz.hermanowski@biznes.edu.pl

Sekretariat Studium

studium@biznes.edu.pl


Biblioteka

tel.: 22 234 70 68
fax: 22 234 70 31

Bożena Solecka - Kustosz
bozena.solecka@biznes.edu.pl

Dział marketingu

tel.: 22 234 70 62
fax: 22 234 70 79

Joanna Pęgier - Dyrektor Marketingu
joanna.pegier@biznes.edu.pl

Olga Adamczyk - Manager Marketingu
olga.adamczyk@biznes.edu.pl

Paulina Giemza
paulina.giemza@biznes.edu.pl


Dział finansowy

tel.: 22 234 70 47, 22 234 70 12

Elżbieta Stabińska - Pełnomocnik Kwestora
elzbieta.stabinska@biznes.edu.pl

Angelika Marek
angelika.marek@biznes.edu.pl



Administracja budynku

Janusz Dąbrowski
tel.: 22 234 70 21
janusz.dabrowski@biznes.edu.pl

Administratorzy sieci komputerowej

Mateusz Wojciechowski
it@biznes.edu.pl
mateusz.wojciechowski@biznes.edu.pl 
 
 

Nasz adres

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej
ul. Koszykowa 79, 02-008 Warszawa
Biuro obsługi programów i rekrutacji:
tel. +48 22 234 70 89

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

×