Odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na wiedzę z zakresu ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem

Szczegółowych informacji o studium udzielają:

Szymon Kobiałka
Kierownik studium
skobialka@pzu.pl

Marek Kuczyński

Zastępca Kierownika studium
 mkuczynski@pzu.pl

'Studium to odpowiedź PZU LAB SA na rosnące zapotrzebowanie na wiedzę z zakresu ubezpieczeń oraz chęć podniesienia kompetencji zarządzających ryzykiem wśród naszych partnerów biznesowych. Wierzymy, że studium będzie cieszyło się dużym zainteresowaniem i już niebawem będziemy zapraszać słuchaczy na kolejne edycje' -  Maciej Tymusz, Przewodniczący Rady nadzorczej PZU Lab SA

Aplikuj teraz

Zadaj pytanie

Zamów broszurę

Zarządzanie ryzykiem w przedsiebiorstwie w aspekcie ubezpieczeniowym

Trwa rekrutacja!  Aplikuj już teraz

Studium „Zarządzanie ryzykiem w przedsiębiorstwie w aspekcie ubezpieczeniowym” to propozycja dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem, a zwłaszcza dla brokerów, agentów, pracowników zarządzających ryzykiem w przedsiębiorstwie oraz studentów.

Dzięki naszemu studium dołączysz do zespołu fachowców w dziedzinie oceny ryzyka. Pomożemy Ci:

• zdobyć kompleksową wiedzę, która pomoże Ci podejmować optymalne decyzje ubezpieczeniowe w warunkach ryzyka,
  • poznać zaawansowane programy ubezpieczeniowe (case studies),
  • nabyć kompetencje i narzędzia, które pozwolą Ci doradzać w zakresie kontroli ryzyka.

Początek zajęć:

WRZESIEŃ 2018 r.

Zajęcia przewidziane są od września 2018 r. do lutego 2019 r.,
6 dwudniowych spotkań (piątek i sobota)

Lokalizacja:

Zajęcia odbywają się w Gmachu Szkoły Biznesu PW, przy ulicy Koszykowej 79 w Warszawie.

Ramowy program studium:

• uwarunkowania prawne rynku ubezpieczeniowego w Polsce,
  • underwriting,
  • reasekuracja,
  •  zarządzanie ryzykiem operacyjnym i finansowym,
  • zarządzanie projektami i zespołem,
  • zarządzanie flotą pojazdów,
  • mechanizmy powstawania zdarzeń szkodowych w przemyśle,
  • metody dochodzenia przyczyn wypadków w przemyśle,
  • budowanie kultury przedsiębiorstwa,
  • zagrożenia naturalne i cybernetyczne,
  • innowacje w ubezpieczeniach,
  • rozumienie kultury organizacyjnej i kultura biznesu,
  • diagnozowanie potrzeb klienta i efektywna komunikacja.

Adresaci programu:

• brokerzy
  • agenci ubezpieczeniowi
  • osoby zarządzające ryzykiem,
  • studenci
  • adepci sztuki ubezpieczeniowej,
  • a także wszyscy, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o ubezpieczeniach i zarządzaniu ryzykiem.

Dyplom

Po ukończeniu studium absolwenci otrzymują certyfikat PZU LAB SA, ukończenia Zarządzanie ryzykiem w przedsiebiorstwie w aspekcie ubezpieczeniowym oraz świadectwo ukończenia kursu dokształcającego według wymagań Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Szczegółowych informacji o studium udzielają:

Szymon Kobiałka - Kierownik studium,  skobialka@pzu.pl

Marek Kuczyński -