Akademia Psychologii Przywództwa

Jacek Santorski

CEO Values Grupy Firm Doradczych, Dyrektor Programowy Akademii Psychologii Przywództwa

Maksimum praktycznych korzyści! W tym najlepszym rozumieniu, jesteśmy „politechniką”, oferującą zaawansowany i nowoczesny kurs psychologii przywództwa. Proponujemy semestr intensywnych wykładów i warsztatów, które poprowadzę osobiście wraz z wybitnymi trenerami i nauczycielami akademickimi "czującymi" realia biznesu.

Aplikuj teraz

Zadaj pytanie

Zamów broszurę

Akademia Psychologii Przywództwa

To intensywny, skondensowany program z obszaru psychologii biznesu dla top managerów, zarządzających przedsiębiorców oraz samodzielnej kadry średniego szczebla. Program nastawiony jest na pracę nad sobą w roli liderki/lidera, budowanie osobistego autorytetu, umacnianie morale zespołu/załogi, zarządzanie relacjami i zmianami w dynamicznym otoczeniu biznesowym. Realizowany od 2010 roku przez Grupę Firm Doradczych VALUES i Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Dziesiąta edycja Akademii (2019/2020)

Nasz program podyplomowy ukończyło już blisko 800 specjalistów. Dziesiątą edycje będziemy realizować w formie SIEDMIU trzydniowych modułów w okresie XI 2019 – V 2020.

Wyłącznie dla Absolwentów Studium przygotowaliśmy możliwość kontynuacji edukacji na styku psychodynamicznej pracy nad sobą i zarządzania zmianami w biznesie (Studium Autorytety/APP Masters)

Już w 2012 r. Gazeta Finansowa uznała APP jako jedną z najbardziej wartościowych ofert biznesowych studiów podyplomowych na polskim rynku

Budujemy unikalne środowisko, elitę top managerów i przedsiębiorców, podejmujących studia u nas nie z uwagi na prestiż, status czy modę, lecz wspólne wartości i filozofię życiową – kreowanie cywilizacyjnych przemian w Polsce i działających w Polsce firmach. Łączymy wysoką biznesową efektywność z jakością relacji międzyludzkich, rozwojem osobistym i wrażliwością społeczną.

Co nas wyróżnia?

•  to jedyne w kraju studia na poziomie MBA /post MBA , w których uczestnicy maja możliwość pogłębionej, psychologicznej pracy nad sobą. Jednocześnie program jest mocno osadzony biznesowo, praktyczny i dostosowany do realiów naszych firm i otoczenia społeczno-gospodarczego
•  autorskie, unikalne opracowania tematów zajęć,
•  wybitni, polscy oraz zagraniczni wykładowcy, z doświadczeniem akademickim i biznesowym,
•  marka i dorobek Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz partnerów grupy Values - w tym Jacka Santorskiego - uznanego doradcy biznesowego,
•  dbałość o wysokie standardy

Gwarantujemy:

•  zajęcia zawsze gruntownie przygotowane i dostosowane do specyfiki oraz potrzeb słuchaczy,
•  wykorzystanie zawsze najlepszych możliwych zasobów - własnych i z zewnątrz - aby utrzymać najwyższą jakość,
•  pracę z wyczuciem i z szacunkiem dla ludzi: jesteśmy cierpliwi i troszczymy się o „follow up”,
•  cykliczną modyfikację i dostosowanie programu do realiów. Ciągle się uczymy. W najnowszej - dziewiątej edycji zwiększona została ilość godzin treningowych oraz wprowadzone zostały warsztat follow-up we wrzesniu. Uczestnicy 9 edycji Akademii będą mieli możliwość przeprowadzenia w swoich środowiskach feedbacku metodą LVI (Leadership  Versatility Index)
•  dbałość o elegancję.

Co proponujemy?

Nasza Akademia to platforma wymiany doświadczeń, inspiracji autorytetów i laboratorium zespołowego coachingu - dla doświadczonych managerów, którzy chcą umocnić cechy przywódcze, stawać się naturalnymi i budzącymi szacunek liderami.

Uczymy zarządzania sobą, relacjami, jak zdobywać serca i umysły ludzi, wspierać liderów wprowadzających nowe strategie i przemiany w firmach.

Przygotowujemy do sukcesji, objęcia najwyższych stanowisk, zarządzania ludźmi w procesach akwizycji, w sytuacjach kryzysowych, rozwijaniu startupów w czasach zmiany paradygmatu zarządzania i ekspansji nowych technologii.

Wielu naszych słuchaczy to absolwenci studiów MBA, pragnący dopełnić edukację managerską, praktyką psychologii przywództwa.

Nasz program oparty jest o model Versatile Leadership (licencja Kaiser Leadership Solutions), pogłębiony psychologiczne i adaptowany do polskich realiów przez zespół trenerów i partnerów VALUES, którym kieruje Jacek Santorski - dyrektor programowy Akademii.

Informacje organizacyjne

Adresaci studium:

Studium Akademia Psychologii Przywództwa skierowane jest do managerów zarządzających zespołami ludzi lub projektami. Dla tych wszystkich, którzy chcą poprawić jakość swojego życia – zawodowego i osobistego.

Liczba godzin zajęć: 166 h: 81 godziny zajęć wykładowych + 85 godziny laboratoriów
Organizacja zajęć:

Rozpoczęcie zajęć w ramach X edycji Akademii - 22 listopada 2019 r.

Program studium obejmuje 7 sesji weekendowych (od piątku do niedzieli).

Piątek - 4 godziny, godz. 18:00-21:15
Sobota - 10 godzin, godz. 09:00-17:30
Niedziela - 4 godziny, godz. 09:00-12:15

Przy czym:

Piątek - solidna dawka wiedzy
Sobota - obowiązkowe Laboratoria Treningowe
Niedziela - inspirujące wykłady z udziałem gości specjalnych (visiting professors). Na tę część każdy słuchacz będzie miał prawo zaprosić jednego gościa (członka rodziny, osobę z pracy itp.)

Lokalizacja: Zajęcia odbywać  się będą w Gmachu Szkoły Biznesu PW, przy ulicy Koszykowej 79 w Warszawie oraz w Klubie Polskiej Rady Biznesu - Pałacyk Sobańskich przy Alejach Ujazdowskich 13.

Przeczytaj