Akademia Psychologii Przywództwa

„Jesteś kimś? Pomóż innym stawać się sobą,
pomóż im odkryć, kim mogą być…”

Jacek Santorski

"Program, który przygotowaliśmy jest bardzo wymagający zarówno dla uczestników jak i prowadzących. Będzie jedynym tego rodzaju projektem, zdaje sobie sprawę, że „elitarnym“, a na pewno kameralnym. Traktuję ten projekt bardzo osobiście i liczę na Wasze zaangażowanie. Zapraszam!"

Aplikuj teraz

Zadaj pytanie

Zamów broszurę

Studium AUTORYTETY - Akademia Psychologii Przywództwa

Program przeznaczony jest dla Absolwentów Akademii Psychologii Przywództwa.

Studium Autorytety przygotowuje do świadomego i umiejętnego korzystania z relacji autorytetu wynikającej z pozycji, wiedzy, doświadczenia do wspierania innych osób w rozwoju i realizacji ich celów życiowych i zawodowych. Program studium jest pogłębieniem i poszerzeniem wiedzy i umiejętności zdobytych podczas APP.

Podczas 7 dwudniowych warsztatów grupowych z elementami wykładowymi słuchacze przechodzą intensywny trening osobisty połączony z treningiem umiejętności relacyjno-komunikacyjnych. Warsztatowy charakter zajęć pozwala na bieżąco reagować na indywidualne potrzeby rozwojowe uczestników.

Profil kandydata

Studium Autorytety stanowi naturalną kontynuację APP i przeznaczona jest dla tych absolwentów, którzy mając już pozycję, dokonania, doświadczenie życiowe i zawodowe stają się (czy tego chcą czy nie) naturalnymi autorytetami i korzystając z tej szczególnej pozycji chcą świadomie i umiejętnie wspierać inne osoby w realizacji celów i rozwoju.

Biorąc udział w Studium Autorytety:

• Pogłębisz swoją wiedzę z zakresu praktycznej psychologii potrzebnej do pogłębionego rozumienia ludzi z którymi pracujesz.
  • Poznasz różne podejścia do komunikacji i budowania relacji co ułatwi Tobie znalezienie własnej ścieżki.
  • Rozwiniesz umiejętności prowadzenia rozmowy, dostrojenia, dopasowania, rezonansu.
  • Lepiej zrozumiesz nieświadome procesy kierujące Tobą i innymi ludźmi, co pozwoli na budowanie bardziej otwartych, prawdziwych i pomocnych relacji.
  • Poznasz szanse i pułapki bycia w roli/relacji autorytetu i sposoby jak sobie z nimi radzić.
  • Zbierzesz doświadczenia pozywające ci dojrzewać i wzrastać osobiście
    co pozwala budować relacje ze współpracownikami w inny niż dotychczas
    sposób.
  • Spotkasz ciekawych ludzi, z którymi możesz wymienić się doświadczeniami  i pogłębić swoją wrażliwość w kontakcie  z ludźmi.
  • Podczas śniadań rozpoczynających każdy zjazd będziesz mógł spotkać się i porozmawiać z gośćmi Studium Autorytety – osobami o znaczącym dorobku zawodowym i osobistym, będziesz mógł, dowiedzieć się od nich  jak stali się autorytetem dla innych i jak radzą sobie z tą rolą.

APP

Studium Autorytety

• Uczysz się jak być Kimś w relacji zarządzania innymi.
  • Odkrywasz Siebie, aby stawać się Kimś.
  • Uczysz się, co robić aby ludzie wspierali cię w realizacji Twoich celów zawodowych.
  • Uczysz się dobrego, skutecznego wzorca komunikacji.
  • Uczysz się, jak zarządzać relacjami z pracownikami/osobami dla zwiększenia efektywności w relacji zależności biznesowej.
  • Uczysz się jak w pełni wykorzystać to co daje ci hierarchia/stanowisko/pozycja nie gubiąc przy tym ludzkiej twarzy

• Uczysz się jak pomagać innym stawać się Kimś.
  • Pomagasz innym by stawali się Kimś pozostając sobą.
  • Uczysz się wspierać innych w realizacji Ich celów zawodowych i osobistych.
  • Poznajesz zróżnicowane podejścia i modele komunikacyjne, co pozwala na lepsze indywidualne dopasowanie sposobu budowania relacji.
  • Uczysz się, jak prowadzić Indywidualne spotkania/rozmowy nastawione na rozwój drugiej osoby.
  • Uczysz się jak korzystać z siebie, ze swoich doświadczeń i własnej dojrzałości aby wspierać rozwój innych osób.

Terminarz i organizacja studium

Studium obejmuje 7 sesji w układzie czwartek-piątek (ok 130 godzin dydaktycznych), średnio raz w miesiącu. Każda sesja rozpoczyna się wspólnym śniadaniem (czwartek) i kończy „kawą”. Ilość miejsc w studium – ok 20.

Czwartki: 9.00-17.30
Piątki: 9.00-16.30

1 moduł                              24-25 października 2019                            DNA AUTORYTETU

2 moduł                              21-22 listopada  2019                                    SZTUKA RELACJI

3 moduł                              12-13 grudnia 2019                                         ŚCIEŻKI KOMUNIKACJI

4 moduł                              9-10 stycznia 2020                                        DYNAMIKA KONTAKTU

5 moduł                              27-28 lutego 2020                                          EMPATIA/REZONANS/DIALOG

6 moduł                              19-20 marca 2020                                          OBSERWACJA I INTERWENCJA

7 moduł                              23-24 kwietnia 2020                                    TOWARZYSZĄC ZMIANIE

Warunki uczestnictwa i zaliczenia:

Ze względu na warsztatowy charakter zajęć uwzgledniający dynamikę pracy grupy do zaliczenia
programu potrzebny jest pełen udział w przynajmniej 6 na 7 zjazdów.

Wykładowcy i Trenerzy:

Studium „Autorytety” zostało zaprojektowane autorsko przez najbardziej doświadczonych trenerów Akademii Psychologii Przywództwa (dr Martynę Goryniak, Tomasza Jamroziaka i Marka Matkowskiego). Trenerzy będą towarzyszyć Słuchaczom przez cały czas trwania studium. Program realizowany będzie przy udziale zapraszanych do współpracy gości, uznanych autorytetów w swoich dziedzinach.

Koszt udziału w Studium:

21 500 PLN netto (słownie: dwadzieścia jeden tysięcy pięćset PLN) + 23% VAT. 26 445 PLN brutto.

e-mail: studium@values.pl

Wszelkich informacji udziela Jarosław Szulski +48 662 18 12 54 / j.szulski@values.pl