E-book Szkoły Biznesu PW!
06·07·2021

E-book Szkoły Biznesu PW!

POBIERZ E-BOOKA SZKOŁY BIZNESU PW! Z przyjemnścią informujemy, że Szkoła Biznesu PW wydała właśnie własną publikację! Kim jest współczesny lider? Jakich kompetencji dziś potrzebuje? Jak powinien zarządzać zespołem? Nasi znakomici eksperci, prof. Olaf Żylicz, Anna Radzikowska i Edward Stanoch, podjęli próbę znalezienia odpowiedzi na te pytania! Rezultatem ich poszukiwań jest E-BOOK pt. „Nowy lider w czasie i po pandemii”.

>>> pobierz bezpłatnego e-booka!

Najlepszy polski Executive MBA w Europie!
14·06·2021

Najlepszy polski Executive MBA w Europie!

Z przyjemnością informujemy, że program Executive MBA Szkoły Biznesu PW został zaklasyfikowany jako NAJLEPSZY polski Executive MBA w Europie, według rankingu QS Executive MBA Ranking 2021, z 22. miejscem w Europie! Ranking powstał na podstawie analizy wyczerpujących danych na temat programu Executive MBA oraz wyników badań przeprowadzonych wśród absolwentów.

>>> zobacz pełen ranking

Akredytacja EFMD dla EMBA Szkoły Biznesu PW
29·04·2021

Akredytacja EFMD dla EMBA Szkoły Biznesu PW

Mamy przyjemność, poinformować, że już po raz szósty międzynarodowa komisja akredytacyjna EMFD potwierdziła prestiż i najwyższą jakość programu Executive MBA Szkoły Biznesu PW, przedłużając akredytację dla programu (dawniej EPAS) na kolejne trzy lata. Gratulujemy całej społeczności Szkoły!

>>> więcej o EFMD

Klasa Mistrzowska SEM FORUM dla EMBA!
04·12·2020

Klasa Mistrzowska SEM FORUM dla EMBA!

Mamy przyjemność ogłosić, że program Executive MBA już 7. raz z rzędu otrzymał prestiżowy dyplom Klasy Mistrzowskiej
Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej FORUM
w najnowszym ogólnopolskim Ratingu MBA. Od początku istnienia ratingu udaje nam się utrzymać tytuł Klasy Mistrzowskiej - jest to wspólna zasługa nas wszystkich. Dziękujemy wszystkim wykładowcom, studentom, absolwentom i pracownikom Szkoły Biznesu PW za przyczynienie się do tego wielkiego sukcesu.

>>> zobacz pełną tabelę wyników

New Tech Zone: VR i AR
17·06·2021

New Tech Zone: VR i AR

29 czerwca odbyło się spotkanie z cyklu na temat nowych technologii New Tech Zone: pt. "VR i AR. Jakie możliwości biznesowe dają technologie immersyjne?" Podczas webinarium dowiedzieliśmy się więcej na temat zastosowania i obecnego stanu rozwoju VR i AR w przemyśle oraz głównych wyzwań i barier związanych z wdrożeniem technologii VR/AR w firmach. Dziękujemy wszystkim za udział!

VRDay by iPro: konferencja on-line
14·06·2021

VRDay by iPro: konferencja on-line

Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Biznesu PW objęła patronatem Konferencję VRDay, zorganizowaną przez iProVR, czyli nową markę iPro - lidera rynku w zakresie projektowania aplikacji szkoleniowych w formule e-learning oraz cyfrowej transformacji uczenia się. Konferencja odbyła się 29 czerwca.

Talent Tree: Are you worth your salary?
17·05·2021

Talent Tree: Are you worth your salary?

CV-19 przyniósł nieuniknione zmiany na rynku pracy - jeśli chcesz odnieść sukces, musisz włożyć dużo więcej wysiłku w poszukiwanie pracy. Podczas najbliższego webinaru Talent Tree, Sandra Bichl z Career Angels opowie nam jak strategicznie podejść do rozmowy kwalifikacyjnej i jak negocjować wynagrodzenie. 15 czerwca odbyło się spotkanie on-line pt. „Are you worth your salary? Positioning yourself and negotiating in times of CV-19”. Dziekujemy za udział!

Total Design Management webinar
27·05·2021

Total Design Management webinar

16 czerwca, razem z naszym partnerem, Instytutem Wzornictwa Przemysłowego, zostało zorganizowane spotkanie infromacyjne on-line na temat kolejnej edycji programu Total Design Management. Dziękujemy za udział!

5G w czasie zmian na rynkach światowych
27·05·2021

5G w czasie zmian na rynkach światowych

10 czerwca odbyła się debata on-line pt. „5G w czasie dynamicznych zmian na rynkach światowych”. Podczas spotkania porozmawialiśmy o takich tematach jak: Huawei i rynek 5G na świecie, Rola 5G w rozwoju gospodarki 4.0, wdrożenia 5G w czasie pandemii. Webinar poprowadzili: Ryszard Hordyński, Senior Director Huawei Polska oraz prof. Mariusz Bednarek i Tomasz Haiduk z Instytutu Industry 4.0.

NOWOŚĆ w ofercie: Cyfryzacja Mediów
23·04·2021

NOWOŚĆ w ofercie: Cyfryzacja Mediów

Z przyjemnością informujemy, że w ofercie Szkoły Biznesu PW znalazł się nowy program: Cyfryzacja Mediów - marketing, komunikacja, zarządzanie, roczne studia podyplomowe w języku polskim w partnerstwie Dziennika Gazety Prawnej i Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.  >> Dowiedz sié więcej na temat studiów podczas webinarium informacyjnego: 26 maja, o godz. 17:00.

>>> zarejestruj się