Akredytacja EPAS przyznana!

Z prawdziwą radością i satysfakcją informujemy, że Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zakończyła proces reakredytacji EPAS. European Foundation for Managmenet Developement przyznała na kolejne 3 lata prestiżową międzynarodową akredytację EPAS dla programu Executive MBA.

Re-akredytacja jest dowodem na międzynarodową jakość realizacji programów MBA Szkoły Biznesu PW. Z punktu widzenia potencjalnych studentów i pracodawców akredytacja jest potwierdzeniem spełnienia przez program standardów edukacyjnych wymaganych na globalnym rynku kształcenia menedżerskiego.

Gratulacje i podziękowania dla całej społeczności naszej Szkoły!