European Executive Forum 2014

W imieniu organizatorów, Executive Club i Fundacji Aleksandra Kwaśniewskiego „Amicus Europae”, serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji “European Executive Forum – Leadership in new reality”, które odbędzie się w dniach 10-11 kwietnia 2014 r. w Warszawie.

Do udziału w tym elitarnym Forum zaproszeni zostali czołowi politycy, liderzy biznesu oraz autorytety naukowe, by wspólnie dyskutować o wyzwaniach stojących przed współczesnymi liderami w perspektywie polskiej, europejskiej i światowej.
Prelegenci i program Forum >>

Studenci i Absolwenci Szkoły Biznesu PW korzystają z 30% zniżki! Ceny i rejestracja>>

Wydarzenie zorganizowane jest pod patronatem merytorycznym Szkoły Biznesu PW.