Friday@Five z Maciejem Formanowiczem

Pan Maciej Formanowicz, Prezes Fabryki mebli Forte, był gościem kolejnego spotkania z cyklu Friday@Five , które odbyło się 20 listopada 2015 w Szkole Biznesu PWZobacz fotorelację...

Pan Maciej Formanowicz opowiedział o historii sukcesu Fabryki Mebli "FORTE"laureata nagrody „Marki Polskiej Gospodarki 2015”, która przyznawana jest najlepszym eksporterom, mogącym pochwalić się najszybszym wzrostem wielkości eksportu na przestrzeni ostatnich lat.

Pan Maciej Formanowicz jest założycielem FABRYK MEBLI „FORTE” S.A.. Funkcję Prezesa Zarządu pełni od 1993 roku. Jest absolwentem Wydziału Technologii Drewna Wyższej Szkoły Rolniczej w Poznaniu.

Spotkanie odbyło się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Patronem wydarzenia był MBA Portal.