Friday@Five z Maciejem Wituckim

Kolejne spotkanie z cyklu Friday@Five odbyło się w piątek 30 maja, jak zwykle o godz. 17:00! Tym razem o swoich doświadczeniach zawodowych opowiedział nam pan Maciej Witucki - przewodniczący rady nadzorczej Orange Polska oraz prezes Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce (CCIFP).

Maciej Witucki karierę zawodową rozpoczął we Francji w Banku Cetelem (Grupa Paribas), a następnie w Polsce, będąc członkiem zarządu Cetelem Polska. W 2001 r. został członkiem, a później w 2005 r. prezesem zarządu Lukas Banku (Grupa Crédit Agricole). Od 2006 do 2013 roku sprawował funkcję prezesa Orange Polska (wcześniej Telekomunikacja Polska). Obecnie jest przewodniczącym rady nadzorczej Orange Polska.

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim, a jego temat przewodni brzmi: "How a big business organization operates - my experience".