Jak inwestować w dzisiejszych realiach?

21 marca 2014 odbył się w Szkole panel dyskusyjny oraz spotkanie networkingowe pod hasłem "Jak inwestować w dzisiejszych realiach niepewności?".

Podczas spotkania, które otworzył prof. Witold Orłowski, poruszane były takie tematy jak:

• Jak w dobie kryzysu finansów publicznych i eskalacji napięć w stosunkach międzynarodowych bezpiecznie i zyskownie lokować swój kapitał?

• Gdzie szukać okazji inwestycyjnych?

• Jakich błędów przy wyborze inwestycji unikać?"

W dyskusji udział wzięli miedzy innymi:

- Kuba Karliński, Założyciel i Członek Zarządu Magmillon, ekspert z ponad 10-letnim doświadczeniem w inwestycjach w nieruchomości.

- Marek Wołos, Członek Zarządu Domu Maklerskiego TMS Brokers SA, praktyk i ekspert z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej.