Job Market 2020. Ready for bots, ATS, AI, VUCA?

Z radością ogłaszamy, że już w listopadzie Szkoła Biznesu, we współpracy z Career Angels, rusza na nowo ze spotkaniami z cyklu Talent Tree. Tematem najbliższego spotkania będzie "Job Market 2020. Ready for bots, ATS, AI, VUCA?"

Kiedy? 27.11.19, godz. 17:30
Gdzie? Szkoła Biznesu PW, ul. Koszykowa 79, sala 210

>>> zarejestruj się

Pokażemy w jaki sposób technologia wspiera procesy rekrutacyjne… oraz w jaki sposób potrafi przeszkadzać, tak by aktywni kandydaci mogli tę wiedzę wykorzystać na swoją korzyść i przekuć w wygrane procesy rekrutacyjne!

Omówimy różnice pomiędzy „CV dla człowieka” a „CV dla ATS”. Podzielimy się naszymi wynikami badań w tym obszarze. Spoiler: należy mieć 2 wersje zależnie od kanału dotarcia. A jedna z drugą nie ma praktycznie nic wspólnego!

Poruszanie się po rynku w 2020 będzie jeszcze trudniejsze – przygotuj się! Pokażemy Ci jak! Każdy wyjdzie z checklistą i planem działań.