Konferencja - Efficiency in Human Management

Szkoła  była współorganizatorem i gospodarzem międzynarodowej konferencji “Efficiency in Human Management Conference”, która obyła się 12 maja z okazji wizyty w Polsce Dr Roberta Hogana– amerykańskiego psychologa, międzynarodowego autorytetu w dziedzinie oceny osobowości i efektywności organizacji. Ze strony polskiej gościem honorowym był Prezes Maciej Witucki, wieloletni prezes oraz przewodniczący Rady Nadzorczej Orange Polska, prezes Francuskiej Izby Przemysłowo Handlowej. Celem konferencji było pokazanie światowych rozwiązań w dziedzinie efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi. W drugiej części, w ramach kilku paneli warsztatowych eksperci biznesowi z różnych branż podzielili się swym strategicznym doświadczeniem w tym zakresie.

Partnerzy wydarzenia: Brytyjska Izba Przemysłowo- Handlowa, Holenderska Izba Przemysłowo-Handlowa,  Pracuj.pl, Personel i Zarządzanie, Manager.