Uroczystość 20-lecia Szkoły Biznesu PW

Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że 23 i 24 października 2012 miały miejsce uroczystości 20-lecia Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. W programie oprócz oficjalnych obchodów i wieczornego bankietu, uroczystość nadania Doktoratu Honoris Causa Politechniki Warszawskiej Prof. Jean-Paul Larçon'owi z HEC Paris, współtwórcy Szkoły i wieloletniemu Przewodniczącemu Rady Szkoły. 24 października o 9:00 w Gmachu Szkoły Biznesu odsłonięta została tablica upamiętniająca Marszałka Foch'a. Uroczystości odbyły się przy współudziale Ambasady Francji i Wielkiej Brytanii, Urzędu Miasta Warszawa oraz Stowarzyszenia Członków Legii Honorowej i Państwowego Orderu Zasługi.

Zobacz film
Zobacz galerię zdjęć z uroczystości 20-lecia Szkoły Biznesu PW
Zobacz galerię zdjęć z uroczystości odsłonięcia tablicy upamiętniającej marszałka Focha
Zobacz zaproszenie (PDF, 6,3 MB)