Warsztat 19.09

Warsztaty z zakresu Ochrony Danych Osobowych, 19 września, 17:30-20:30.

Celem warsztatów będzie przedstawienie istotnych wymogów w obecnych i nadchodzących regulacjach oraz ich przełożenie na działania operacyjne w organizacji – w ujęciu praktycznym. Zapoznanie się z nimi pozwoli Państwu lepiej przygotować swoje organizacje i Zespoły na nadchodzące zmiany i dzięki temu uniknąć planowanych, surowych sankcji za nieprzestrzeganie przepisów rozporządzenia (m. in. kary do 20 mln EUR lub 4% globalnych obrotów za rok poprzedni).

Ponadto, spotkanie pozwoli Państwu przybliżyć i spojrzeć na nadchodzące zmiany z trzech niezmiernie istotnych perspektyw:

- wymogów prawa – regulacyjne aspektu związane z ochroną danych osobowych,
- implementacja przepisów w bieżących działaniach operacyjnych w organizacji,
- społecznej odpowiedzialności biznesu - budowanie relacji z Klientami i kontrahentami w oparciu o budowanie kodeksu dobrych praktyk w tym obszarze.