Warsztat Master Interview

"MASTER INTERVIEW – Jak skutecznie przygotować się i uczestniczyć w rozmowach rekrutacyjnych gdy masz ponad 10 lat doświadczenia zawodowego"

Data: piątek, 23 września 2016 r.
Miejsce: Szkoła Biznesu PW, sala 300 (III p.)
Godzina: 17:30 rejestracja i networking, 18:30-20:30 część merytoryczna

Warsztat poprowadzi Sandra Bichl - Anioły Kariery

SAAMBA zaprasza na ostatni z cyklu warsztat z Aniołami Kariery. Będzie on poświęcony końcowemu​ etapowi rekrutacji - rozmowie kwalifikacyjnej. Wbrew pozorom, nie mając dwudziestu lat, a raczej 10+ lat doświadczenia zawodowego, też trzeba się do niej przygotować. Dlatego prowadząca przekaże wartościowe rekomendacje co do tego:

-  jak i w jakim zakresie przygotować się na spotkanie i rozmowę rekrutacyjną na tzw. wyższe stanowiska
   -  jak sprawnie dobierać przykłady i udzielać zwięzłej informacji na kluczowe pytania rekrutera
   -  jak i kiedy negocjować kwestię wynagrodzenia
   -  jak mistrzowsko uczestniczyć w rozmowie na przykładzie symulacji rozmowy rekrutacyjnej.

Na warsztat obowiązują zapisy. Ewentualne dalsze powiadomienia będą wysyłane tylko do zapisanych osób. Warsztat jest nieodpłatny dla aktywnych członków Stowarzyszenia.