Zarządzanie sobą i morale zespołu w trudnych czasach

Weź udział w debacie online z udziałem Autorytetów – wykładowców naszej Szkoły, która odbędzie się ONLINE w poniedziałek - 30 marca o godz. 17:00. Usłyszysz merytoryczne wskazówki dla kadry zarządzającej, które pozwolą nie tylko skutecznie zarządzać sobą, ale i wzmacniać morale zespołu w trudnych czasach.

Dzięki nim:

• stworzysz nową strategię samorozwoju,
  • ugruntujesz swój autorytet,
  • efektywnie przeprowadzisz zespół, którym zarządzasz, przez czasy VUCA.

W trakcie debaty pojawią się także wątki związane z aktualną sytuacją ekonomiczną na świecie oraz skutecznym zarządzaniem komunikacją. Uczestnicy spotkania online będą mogli także zadawać pytania na interesujące ich wątki tematyczne.

W debacie udział wezmą:

Jacek Santorski

Psycholog biznesu i psychoterapeuta. Dyrektor Akademii Psychologii Przywództwa w Szkole Biznes PW.  Autor kilkunastu książek, wysoko ceniony mówca i konsultant. Popularyzator psychologii dobrego życia i zdrowego biznesu.

Prof. Witold Orłowski

Profesor w Szkole Biznesu PW. Wybitny ekonomista. Szef zespołu doradców Prezydenta RP, doradca premierów oraz Komisji Europejskiej. Członek Komitetu Nauk Ekonomicznych PAN oraz Komitetu Prognoz PAN.  Autor sześciu książek oraz autor lub współautorem ponad 100 publikacji o charakterze naukowym. Współautor  4 raportów Banku Światowego.

Sebastian Burgemejster

Menedżer z doświadczeniem w audycie wewnętrznym i zewnętrznym. Wieloletni szef komórki audytu wewnętrznego i zewnętrznego w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Ekspert i konsultant zewnętrzny w trakcie realizacji projektów audytowych, wdrożeniowych i doradczych dla dużych instytucji państwowych i prywatnych z zakresu zintegrowanych systemów zarządzania, bezpieczeństwa i IT. Doświadczony we wdrażaniu i audycie systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji.