Zarządzanie Zespołami IT- 24-25.01.2019
07·01·2019

Zarządzanie Zespołami IT- 24-25.01.2019

W dniach 24-25 stycznia, w Centrum Nauki Kopernik odbędzie się konferencja ComputerWorld o tematyce "Zarządzanie Zespołami IT". Gościem specjalnym będzie David Allen, autor światowego bestsellera "Getting Things Done".

Zachęcamy studentów i absolwentów Szkoły Biznesu PW do skorzystania ze specjalnej zniżki -15%.

Zarejestruj się online >>>

Spotkanie Friday@Five z prof. Grzegorzem Kołodko
04·12·2018

Spotkanie Friday@Five z prof. Grzegorzem Kołodko

Dnia 25 stycznia, o godzinie 17:00, będziemy mieli przyjemność gościć Prof. Grzegorza W. Kołodko w Szkole Biznesu PW, jako Gościa honorowego na spotkaniu z cyklu Friday@Five. Wygłosi on wykład pt. "Nowy pragmatyzm, czyli ekonomia i polityka gospodarcza dla przyszłości" .

Jeśli chcesz zaczerpnąć wiedzy prosto od eksperta na temat pragmatycznego podejścia do świata biznesu i zmian w otoczeniu gospodarczym zarejestruj się online >>>

Patronem medialnym wydarzenia jest MBA Portal

Change your habits- przywódca w czasach VUCA
06·12·2018

Change your habits- przywódca w czasach VUCA

W środę, 16 stycznia, odbyło się spotkanie z Edwardem Stanochem. Podczas niego usłyszeliśmy jak zwiększyć efektywność swojej pracy poprzez zmianę nawyków i nastawienia. Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie!

Spotkanie Talent Tree Personal Branding- how to position yourself
03·12·2018

Spotkanie Talent Tree Personal Branding- how to position yourself

10 stycznia odbył się wykład pt. "Personal Branding- how to position yourself", w ramach Talent Tree, prowadzony przez Sandrę Bichl.

Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie!

Spotkanie Wigilijne- dziękujemy!
12·12·2018

Spotkanie Wigilijne- dziękujemy!

Wczoraj w Szkole Biznesu PW odbyło się Spotkanie Wigilijne.

Dziękujemy obecnym gościom za przybycie i wspólne świętowanie.

Serdecznie gratulujemy również wszystkim laureatom konkursu Photo Contest 2018.

Konkurs Photo Contest 2018
16·11·2018

Konkurs Photo Contest 2018

Zachęcamy do udziału w XI edycji konkursu fotograficznego WUT Business School Photo Contest.

Zdjęcia można zgłaszać w dwóch kategoriach:
A. Jak nowe technologie zmieniają nasz świat?
B. Najlepsze zdjęcie, jakie zrobiłem w 2018 roku.

regulamin >>>

Prosimy o przesłanie zdjęć do 6 grudnia na adres photo@biznes.edu.pl oraz
 zarejestrowanie się online >>>

Women entrepreneurship - wykład otwarty
16·11·2018

Women entrepreneurship - wykład otwarty

We wtorek 20 listopada w Szkole Biznesu PW odbył się panel 'Women entrepreneurship - start and scal your business'. Gościem honorowym spotkania była dr hab Sharon Freedman,  Prezes i CEO w Gems of Wisdom Consulting Inc. w USA, firmy wspomagającej rozwój małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupów. Pozostałymi prelegentkami były trzy kobiety pełniące funkcje dyrektorów, Monika Kania, Ania Bywanis oraz Marta Blocka.

Spotkanie zostało objęte patronatem Ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie.

Nowa książka autorstwa prof. Witolda Orłowskiego
05·11·2018

Nowa książka autorstwa prof. Witolda Orłowskiego

Serdecznie polecamy najnowsze dzieło prof. Witolda Orłowskiego  pt. "Inna Polska? 1918-2018 alternatytwne scenariusze naszej historii".

Choć Profesor jest ekonomistą, a nie historykiem stworzył w swojej najnowszej książce arcyciekawe, alternatywne scenariusze historii ostatniego stulecia. Sięgnął przy tym po dobrze mu znane narzędzia modelowe i wyciągnął  jeden wniosek  – na początku i na końcu minionego stulecia zdarzały się cuda, dzięki którym Polska wyszła cało z najgorszych opałów.

Trwa rekrutacja - sprawdź naszą ofertę!
22·08·2018

Trwa rekrutacja - sprawdź naszą ofertę!

Planujesz rozpocząć studia podyplomowe i poszukujesz dla siebie odpowiedniego kierunku? Sprawdź portfolio programów podyplomowych jakie ma do zaoferowania Szkoła Biznesu PW!

Postgraduate Studies in Accounting & Finance
MBA World Class Manufacturing
Interdyscyplinarne Studia Menadżerów Farmacji
Studium Farmaekonomiki, HTA, Marketingu i Prawa Farmaceutycznego
- Badania Kliniczne i Rozwój Leku
Sprzedaż i Marketing Leków

Graduacja Executive MBA 2018 - 27.10.2018
08·10·2018

Graduacja Executive MBA 2018 - 27.10.2018

27 października odbyła się Ceremonia Graduacji absolwentów programu Executive MBA oraz inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019.

Podczas wydarzenia gościnny wykład wygłosił Prof. Witold Orłowski na temat nowych technologii 'New technologies: the world of new business opportunities'.