Energetyka Odnawialna dla Biznesu – zdobądź nowe kompetencje dzięki studiom podyplomowym!
Kwestia ochrony środowiska to jeden z palących problemów. Promowanie rozwiązań ograniczających emisję spalin i redukcję zużycia energii przeobraża zachowania konsumentów i wpływa na funkcjonowanie wielu firm. Wiele osób poszukuje też specjalistycznej wiedzy, która pomoże sprostać nowym wyzwaniom w zakresie energetyki. Odpowiedzią na te potrzeby są studia podyplomowe proponowane przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Zapoznaj się ze szczegółami programów
i zarejestruj on-line.

Aplikuj teraz Zadaj pytanie Zamów broszurę