Logowanie dla studentów

Budynek Szkoły Biznesu PW

Szkoła Biznesu PW

ul. Koszykowa 79
02-008 Warszawa

 

Danie do faktury/dokumenty formalne:

Politechnika Warszawska Szkoła Biznesu
Koszykowa 79, 02-008 Warszawa
NIP: 525-000-58-34

Kontakt


Uprzejmie informujemy, że w okresie do 10 kwietnia Szkoła Biznesu PW pracuje w trybie zdalnym. Prosimy o kontaktowanie się z nami poprzez podane poniżej adresy e-mailowe, lub w sprawach pilnych – poprzez telefony komórkowe według kompetencji:

Sekretariat dyrekcji: Agnieszka Felczak, agnieszka.felczak@biznes.edu.pl, tel. 693150050

Administracja budynku: Janusz Dąbrowski, janusz.dabrowski@biznes.edu.pl, tel. 693 220 123

Dział Marketingu: Olga Adamczyk, olga.adamczyk@biznes.edu.pl, tel. 693 157 818

Biuro Obsługi Programów: mba.rekrutacja@biznes.edu.pl, tel. 22 234 70 89

 

Biuro Obsługi Programów i Rekrutacji

tel. 22 234 70 89
fax: 22 234 70 16
mba.rekrutacja@biznes.edu.pl

 


Godziny otwarcia

 

Poniedziałek po uprzednim umówieniu
Wtorek 10:00 - 16:00
Środa 10:00 - 16:00
Czwartek 10:00 - 16:00
Piątek 10:00 - 16:00

 

 

 


Biuro Obsługi Programów

Executive MBA 2019-21

Agnieszka Czarnocka
tel. 22 234 7089
agnieszka.czarnocka@biznes.edu.pl

Executive MBA 2018-20

Ewa Bartosiewicz
tel. 22 234 70 33
ewa.bartosiewicz@biznes.edu.pl

Rekrutacja:

Ewa Bartosiewicz
tel. 22 234 70 33
ewa.bartosiewicz@biznes.edu.pl


 

MBA Digital Transformation

MBA Finance & Technology

MBA World Class Manufacturing II

Agata Jaroń
tel. 22 234 70 89
agata.jaron@biznes.edu.pl

Energetyka Odnawialna dla Biznesu: technologie, ekonomia, wdrożenia

Joanna Kowalczyk
tel. 22 234 70 17
joanna.kowalczyk@biznes.edu.pl


Akademia Psychologii Przywództwa

Angelika Marek
tel. 22 234 7012
angelika.marek@biznes.edu.pl

 

Studium Farmakoekonomiki,
HTA, Marketingu i Prawa Farmaceutycznego

Klara Lau tel. 22 234 70 85
klara.lau@biznes.edu.pl

 


Interdyscyplinarne Studia
Menedżerów Farmacji

Klara Lau tel. 22 234 70 85
klara.lau@biznes.edu.pl

 


 
ACCA Postgraduate Studies
in Accounting & Finance 

Katarzyna Ciemniewska
tel. 22 234 70 15
katarzyna.ciemniewska@biznes.edu.pl


 

Dyrekcja i zespół Szkoły

Dyrektor 

dr Paweł Urbański
tel.: 22 625 49 53
office@biznes.edu.pl

Total Design Management 

Katarzyna Ciemniewska
tel. 22 234 70 15
katarzyna.ciemniewska@biznes.edu.pl

 

 
Certificate in Business for Engineers


Agnieszka Czarnocka
tel. 22 234 7089
agnieszka.czarnocka@biznes.edu.pl

 

 

 
  

Zastępca dyrektora

Michał Kucharski
tel. 22 234 70 13
michał.kucharski@biznes.edu.pl


Sekretariat dyrekcji

Agnieszka Felczak
tel.: 22 625 49 53, 22 628 26 34, 22 234 70 64
fax: 22 628 42 03
office@biznes.edu.pl

 

 


Biblioteka

tel.: 22 234 70 68
fax: 22 234 70 31

Bożena Solecka - Kustosz
bozena.solecka@biznes.edu.pl

Dział marketingu

tel.: 22 234 70 62
fax: 22 234 70 79

Joanna Pęgier - Dyrektor Marketingu
joanna.pegier@biznes.edu.pl

Olga Adamczyk - Manager Marketingu
olga.adamczyk@biznes.edu.pl

Natalia Kaliska
natalia.kaliska@biznes.edu.pl


Dział finansowy

tel.: 22 234 70 47, 22 234 70 12

Elżbieta Stabińska - Pełnomocnik Kwestora
elzbieta.stabinska@biznes.edu.pl

Angelika Marek
angelika.marek@biznes.edu.pl

Sylwia Matysiak
sylwia.matysiak@biznes.edu.pl


 


Administracja budynku

Janusz Dąbrowski
tel.: 22 234 70 21
janusz.dabrowski@biznes.edu.pl

Administratorzy sieci komputerowej

it@biznes.edu.pl

Filip Kraszewski 
filip.kraszewski@biznes.edu.pl 

Damian Kierzkowski
damian.kierzkowski@biznes.edu.pl

 

 

 

 
 

Nasz adres

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej
ul. Koszykowa 79, 02-008 Warszawa
Biuro obsługi programów i rekrutacji:
tel. +48 22 234 70 89

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

×