Agnieszka Wasilewska
Prezes Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

Instytut Wzornictwa Przemysłowego ma wieloletnie doświadczenie w badaniu stanu gotowości polskiego rynku do stosowania wzornictwa, od lat bada również potrzeby edukacyjne projektantów i przedsiębiorców w obszarze zarządzania designem. Rozpoczęta w 2015 roku współpraca ze Szkołą Biznesu w projekcie studiów Total Design Management pozwoliła przekazać niezbędne kompetencje już ponad 150 naszym Absolwentom, niezmiennie postrzegamy ją jako skuteczną odpowiedź na stale rosnącą potrzebę profesjonalizacji zawodu menedżera designu i budowania konkurencyjności polskich
marek w świecie.

Aplikuj teraz

Zadaj pytanie

Pobierz broszurę

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej i Instytut Wzornictwa przemyslowego z przyjemnością informują o nawiązaniu współpracy.

Partnerzy Programu

Instytut Wzornictwa PrzemysłowegoInstytut Wzornictwa Przemysłowego

Posiada ponad 60-letnie doświadczenie w upowszechnianiu i zarządzaniu wzornictwem oraz rozwojem nowego produktu. Prowadzi projekty badawcze w zakresie wzornictwa i ergonomii. Jest jedyną w kraju instytucją o statusie jednostki naukowej oraz Centrum Badawczo - Rozwojowego, zajmującą się systemowo wzornictwem i prowadzącą działalność na rzecz poprawy – poprzez stosowanie wzornictwa – innowacyjności i konkurencyjności polskich przedsiębiorstw.IWP jest strategicznym doradcą przedsiębiorstw, administracji publicznej, instytucji i projektantów w zakresie rozwoju wzornictwa i wprowadzania nowych produktów wzorniczych na rynek.

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej

Jeden z liderów edukacji menedżerskiej w Polsce z ponad 20 -letnią tradycją współpracy z renomowanymi uczelniami założycielskimi: HEC School of Management Paris, London Business School oraz NHH - Norwegian School of Economics z siedzibą w Bergen. Od 2006 roku Szkoła może poszczycić się prestiżową międzynarodową akredytacją dla programów MBA - EPAS. Programy Szkoły plasują się w czołówkach polskich rankingów MBA, zostały także docenione w rankingach międzynarodowych. Wykładowcy to zarówno profesorowie ze szkół o światowej renomie z doświadczeniem biznesowym, jak i praktycy międzynarodowych firm.

Prof. Paweł Urbański, Dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej:

Nowoczesna i innowacyjna gospodarka musi wytwarzać towary i usługi niepowtarzalne, dobrze trafiające w potrzeby konsumentów, trudne do podrobienia i skopiowania. Jest to warunek stałego przesuwania się w górę łańcucha wartości dodanej kraju i działających w nim firm. Kreatywny design to właśnie odpowiedź na taką potrzebę, a celem programu Total Design Management jest dostarczenie niezbędnej wiedzy i umiejętności do wypełnienia tego zadania.

Zajęcia TDM